top of page

ETKİNLİK DETAYLARI

12 Kas Cum

|

Kayseri Devlet Tiyatrosu

KUYUCAKLI YUSUF - TRABZON DT

- 💵BİLET FİYATI; 🚻TAM: 18 TL 🚸İNDİRİMLİ (ÖĞRENCİ): 10 TL 🚻BALKON : 12 TL 🚸BALKON İNDİRİMLİ (ÖĞRENCİ): 7 TL - 🏷BİLETLER 📍WWW.BİLETİNİAL.COM SİTESİNDE VE 📍UYGULAMASINDA SATIŞA ÇIKMIŞTIR. KUYUCAKLI YUSUF-TRABZON DT Büyük Oyunu 13+ 2 Perde - 1 Saat 50 Dakika

KUYUCAKLI YUSUF - TRABZON DT
KUYUCAKLI YUSUF - TRABZON DT

Saat ve Yer

12 Kas 2021 20:00 – 22:05

Kayseri Devlet Tiyatrosu, Sahabiye, İstasyon Cd. No:22/A, 38010 Kocasinan/Kayseri, Türkiye

Etkinlik Hakkında

- 💵BİLET FİYATI; 🚻TAM: 18 TL 🚸İNDİRİMLİ (ÖĞRENCİ): 10 TL 🚻BALKON : 12 TL 🚸BALKON İNDİRİMLİ (ÖĞRENCİ): 7 TL - 🏷BİLETLER 📍WWW.BİLETİNİAL.COM SİTESİNDE VE 📍UYGULAMASINDA SATIŞA ÇIKMIŞTIR.

 KUYUCAKLI  YUSUF-TRABZON DT

Büyük Oyunu 13+

2 Perde - 1 Saat 50 Dakika

Yazan Sabahattin Ali

Uyarlayan Erkan Akçelik

Yönetmen Ayşe Berna Konur

OYUNUN KONUSU

Yatağın kenarından başlayıp odanın ortasına kadar yayılan pıhtılaşmış kan odada küçük bir gölcük oluşturmuştu. Sedirin köşesinde diz çökmüş oturuyordu. Sabit bir şekilde gözlerini ayırmadan onları izliyordu. Soruldu; sen kimsin? Ben Yusuf dedi… " Yusuf bu manasız ve yabancı hayatta bir tek şeye hakikaten sarılmış, hakikaten inanır gibi olmuştu. Hayatında asıl aradığı şeyin Muazzez olmadığını biliyordu, fakat Muazzez olmadan bunu aramaya gücü olamayacağını sanıyordu."  Kuyucaklı Yusuf taşra hayatının, eşraf çekişmelerinin arasında ki sevgi serüveni ve yenilmeye rağmen baş eğmeyişin hikayesidir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page